רפואת שיניים | בריאות המשפחה

רופא שיניים, מרפאות שיניים – כל המידע הנדרש

 

מרפאות שיניים רבות פועלות כיום בישראל ומספקות טיפולי שיניים מגוונים ובהתמחויות שונות. כאשר ברצונך לבצע טיפול שיניים כזה או אחר מומלץ לברר איזו מרפאת שיניים מתמחה בטיפול זה ואת ניסיונו של רופא השיניים המטפל. רופא שיניים בדומה לתחומים אחרים ברפואה עובר הסמכה והתמחות בתחומים שונים. שיננית

רופא שיניים המתמחה ב יישור שיניים נקרא אורתודנט בטרמינולוגיה המקצועית. רופא שיניים זה מתמחה ביישור שיניים לרוב בטכנולוגיות מגוונות. למשל, נניח שברצונכם לעבור טיפול ליישור שיניים מהיר כיוון שמועד חתונתכם קרב וברצונכם להראות במיטבכם. יישור שיניים מהיר יוכל להתבצע על ידי רופא שיניים שהוסמך לכך כיוון שהתהליך כרוך בביצוע ניתוח קטן בחניכיים.

רופא שיניים יכול ליישר שיניים בטכניקות נוספות, למשל יישור שיניים בשיטה השקופה – אינויזליין. אינויזליין הינן למעשה קשתיות שקופות שמאפשרות יישור שיניים אסתטי, באיכות מצוינת מבלי שיבחינו כלל שאתם עוברים תהליך של יישור שיניים.

טיפולי שיניים נוספים מתחום האסתטיקה שניתן לעבור אצל רופא השיניים כוללים: הלבנת שיניים, הדבקת יהלום לשיניים, ציפוי חרסינה לשיניים ואף מילוי קמטים, בוטוקס, ועיבוי שפתיים.

סובלים משיניים רגישות, ריח רע מהפה או יובש בפה? גם לאלה ישנם פתרונות אצל רופאי השיניים. היכנסו לפורטל רפואת שיניים של ישראל ולימדו על הנושא.

חשוב לזכור שבעיות השיניים מתחילות בהזנחה מצידנו, הקפידו לצחצח שיניים, לשטוף במי פה ולבקר שיננית אחת לחצי שנה. אם ברצונכם להימנע מטיפול שורש, דלקת חניכיים, עקירות שיניים לביקור אצל השיננית חשיבות מכרעת בשמירה על שיניים בריאות השיניים.

אם  אתם הורים לילדים חשוב שתיקחו את ילדכם לרופא שיניים שמתמחה בטיפול בילדים. טיפול שיניים לילדים לרוב מצריך רופא שיניים סבלני ובעל גישה לילדים. כזה שיודע לומר להם את הדברים הנכונים על מנת שהטיפול יעבור בהצלחה וללא טראומה.  

לסיכום ניתן לומר שרופא שיניים צריך לבחור היטב וכמו בכל מערכת יחסים לוודא שהתקשורת עמו נעימה וכי אתם בוטחים בו מספיק על מנת להפקיד את פיכם בידיו. מרפאות שיניים גדולות אשר משלבות את כל סוגי הטיפולים ניתן למצוא כיום בכל הארץ. רופא שיניים בירושלים בעל שם ומנהל מרפאה רב תחומית שכזו הינו ד"ר אקרמן. למרפאתו סניפים נוספים ברחבי הארץ.

מרפאת השיניים של ד"ר אקרמן משלבת ניסיון רב וחדשנות בטיפולי שיניים על סוגיהם השונים. יישור שיניים, הלבנת שיניים, טיפול שורש, דלקת בחניכיים, ריח רע מהפה, טיפול שיניים לילדים את כל אלה ועוד תמצאו במרפאת שיניים של  ד"ר אקרמן.

 

 באדיבות פורטל שן בינה

www.shen-bina.co.il