דף הבית >>הלבנת שיניים >>הלבנת שיניים בלייזר
שם הרופא:
לפי טיפול: 
לפי אזור:  

ברוכים הבאים לשן בינה, פורטל רפואת השיניים של ישראל!


חדשות רצות


חדשות רצות


חדשות רצות

הלבנת שיניים בלייזר

 

הלבנת שיניים בלייזר

בדרך כלל אנחנו לא אוהבים רופא שיניים. זה כואב, לא נעים, הפה פתוח יותר ממה שצריך, הרבה דם מופרש החוצה ולוקח שעות עד שריח המרפאה נמוג מאפנו ופינו. כל זה נכון כשמדובר בעקירות, סתימות, טיפולי שורש וסוגי טיפול נוספים הידועים ל"שימצה", אבל כשתחום אסתטיקת הפה נכנסת לתמונה, אין לנו בעיה עם זהה. שיננית, ניקוי אבן, או הלבנת שיניים, מתקבלים באהבה אצל כולם ולמה לא בעצם ? טיפול הלבנת שיניים הוא קצר, זול, ולא כרוך בכאב.

לפני שמדבר על הלבנת שיניים או על השיטה החדשה יותר – הלבנת שיניים בלייזר, קבלו הסבר קצר על צבע השן. ובכן, הצבע של השיניים מושפע מגורמים גנטיים, תזונתיים וסביבתיים. בחלוף השנים, השיניים הלבנות עמם נולדנו ואלה שהחליפו אותן, מצהיבות. במיוחד המעשנים שבינינו, ואלה שלא שמרו על היגיינה טובה של השן ותזונה נכונה.

הלבנת שיניים בלייזר יכולה לפתור את העניין ובקלות די מפתיעה. כיום ניתן לבצע הלבנת שיניים בלייזר במרפאות השיניים ואצל רופאים מומחים כמובן.

הלבנת שיניים בלייזר

הלבנת שיניים באמצעות LED או במילים אחרות הלבנת שיניים בלייזר, מתבצעת במרפאות שיניים.

לפני הטיפול מורח רופא השיניים חומרי הלבנה, המכשיר שולח קרן אור די מרוכזת ש"מפעילה" את החומרים הללו וכך נגרם שינוי בגוון השן. החומרים המלבינים יחד עם פעולת קרן האור גורמים לספיחה של חומרים שליליים שגרמו להצהבת השן כמו ניקוטין, קופאין, תרופות ומזונות. כך מלבינה השן בצורה יוצאת מן הכלל. הלבנת שיניים בלייזר יכולה להחזיק מעמד כשלוש שנים ואף יותר. זה תלוי איך המטופל שומר על שיניו בהמשך הדרך ואם הוא מקפיד על כללי היגיינה חיוניים כמו צחצוח שיניים ערב ובוקר, חיטוי הפה, חוט דנטאלי וביקור תקופתי אצל רופא שיניים ואצל השיננית.

זה נכון שיש אזהרה מפני הלבנת שיני ים בלייזר, אך עדיין אין מחקרים שמוכיחים אם יש סיכון בעניין ולא היה אף מחקר ארוך טווח שהוכיח סכנה כל שהיא. הסיכון המדובר הוא פגיעה במוך השן כתוצאה מהחום ואז אולי טיפול שורש. אבל, שוב, לא הוכח כל קשר לנושא.

הלבנת שיניים בלייזר כרוכה בטיפול בן שעה בלבד, ובעקבותיו תוצאות מדהימות של שיניים מדהימות ובוהקות, בלי כאב או תחושות לא נעימות כלשהן.

ובכל זאת, לפעמים אחרי הטיפול תתכן תחושה של רגישות מוגברת לקור או חום. לכן כדאי להיזהר מאכילת ארטיקים או שתיית מרק חם. יש להסתפק במזון נייטראלי מבחינת טמפרטורה למספר ימים אבל בהמשך אפשר לחזור ולאכול כרגיל.

אם את מניקה או שאת בהריון, כל הלבנת שיניים ולא רק הלבנת שיניים בלייזר, אינה מומלצת, כיון שהשינויים ההורמונאליים אותם את עוברת עלולים לגרום רגישות חניכיים והחומרים עלולים לתת לך תחושה מעט משונה או אפילו צורבת.

הלבנת שיניים בלייזר, קלה, אינה יקרה ומאפשרת לכם לחייך בפה מלא.

 

לכל שאלה - צרו עימנו קשר,

לשרותיכם פורטל רפואת השיניים - שן בינה

הלבנת שיניים מחיר