דף הבית >>הלבנת שיניים >>למה הלבנת שיניים?
שם הרופא:
לפי טיפול: 
לפי אזור:  

ברוכים הבאים לשן בינה, פורטל רפואת השיניים של ישראל!


חדשות רצות


חדשות רצות


חדשות רצות

למה הלבנת שיניים?

למה הלבנת שיניים

 

חיוך שווה מיליונים, אבל חיוך מלא החושף שיניים לבנות, זה אפילו סיפור טוב הרבה יותר. הלבנת שיניים מוסיפה לחיוך שלך גם גוון ועוד איזה גוון... לבן צח כשלג. כיום, יותר ויותר אנשים, במיוחד לפני אירועים חשובים בנם צריך לחייך הרבה, מגיעים לטיפול הלבנת שיניים.

חתנים, כלות, קרובי משפחה  וחברים של בני הזוג, כוכבי אירועים, אנשי טלוויזיה ושחקנים – כולם עושים הלבנת שיניים, במיוחד אם זה לפני אירוע משמעותי.

למה עושים הלבנת שיניים ?

במהלך השנים, אנו חושפים את השיניים שלנו לגורמים מזהמים שלא מותירים לשן כל סיכוי להישאר לבנה. סיגריות, קפה, ממתקים, חומרים משמרים, צבעי מאכל ועוד. אגב, גם גורמים גנטיים משתתפים במשחק ותורמים רבות לגוון השיניים.

במצב זה, חשוב מאוד לטפל בשיניים מן השורש, אבל בינתיים, מה עושים כשרוצים לצאת לאירוע חשוב ? להופיע בפומבי בפני קהל גדול של אנשים ? או פשוט סתם כדי למצוא חן בעיני בן או בת הזוג שלך ?

הלבנת שיניים, היא הפתרון. כיון שמדובר בתהליך מהיר ופשוט, חבל לוותר על חיוך גדול החושף טור שיניים לבנות.

הלבנת שיניים: עניין אסתטי

מלבד הסיבות אותן מנינו אודות הצורך בהלבנת שיניים, מאז ומתמיד שיניים בריאות ישרות ולבנות כמובן, נחשבו כסמל לבריאות, חיוניות, יופי, אסתטיקה ואף משיכה. כיון שהשיניים נמצאות ממש במרכז הפנים, זה לא משהו שאפשר להתעלם ממנו או להזניח אותו. הרי בכל פעם שאנו פותחים את הפה כדי לדבר, לאכול, לשתות, ובעיקר כדי לפהק באמצע ישיבות משעממות בעבודה, שינינו נחשפות במלואן. לכן שיטות הלבנת שיניים למיניהן צברו תאוצה ופופולאריות בשנים האחרונות.

הרבה מאוד שחקנים, דוגמנים ודוגמניות עוברים טיפול הלבנת שיניים ואתם יכולים לראות את זה בא לידי ביטוי בפרסומות הטלוויזיה השונות, תוכניות הבידור והריאליטי. זה אולי יפתיע אתכם, אבל למרות שהשיניים נמצאות בתוך חלל הפה והן נסתרות כביכול, שיניים לבנות יכולות לחולל שינוי מהותי הבולט לעין אצל כל אחד מאיתנו.

היתרונות הבולטים של טיפול הלבנת שיניים ביחס לטיפולים קוסמטיים אחרים הם ברורים: הטיפול הוא פשוט, אינו כואב, אינו יקר ומביא תוצאות מיידיות.

 

 

הלבנת שיניים: איך זה עובד בדיוק ?

לשכבה החיצונית של השן – הדנטין, נדבקים צבעים חיצוניים ממקורות שונים ומזיקים כמו קפה, סיגריות, תה, חומרי צבע וכו'. בהדרגה ועם השנים, גורמים מזיקים אלה לשינוי גוון השן וכך היא מקבלת גוונים כמו צהוב, אפרפר, חום בהיר. הלבנת שיניים מלבינה את שכבת הדנטין ומסירה את הכתמים הללו וכך נוצר גוון צחור בשן.

חשוב לציין כי טרם ניגשים לטיפול הלבנת שיניים מכל טכניקה שהיא, יש להיבדק אצל רופא השיניים כדי לבדוק את בריאותן של רקמות הפה.

לא עושים הלבנת שיניים לפני שמטפלים במוקדים עיקריים של עששת וכדאי מאוד לעבור טיפול שינני להסרת כתמים ואבנית, לפני הפעולה.

 הלבנת שיניים אינה מחזיקה לנצח ויש לחזור על הפעולה לאחר כשלוש שנים.

כאן המקום להוסיף כי הלבנת שיניים עושים תחת פיקוחו של רופא שיניים וכך אנו נמנעים מפגיעה ברקמות השיניים וגם החניכיים.